Wesela

Wesele to niewątpliwie najważniejszy bal w życiu,dlatego warto jest dokonać właściwego wyboru,mianowicie,kto ma poprowadzić tą imprezę?
Naszym celem jest zapewnienie Państwu doskonałej zabawy oraz dostarczenie niezapomnianych wrażeń.Poprowadzimy Wasze wesele tak, że na długo pozostanie
Wam w pamięci. Nie znajdziecie u nas rutyny ,do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie.Dobieramy repertuar do danej sytuacji ,oraz gości.Gramy muzykę trzech pokoleń: muzyka taneczna,zagraniczna,biesiadna,cygańska,białoruska(wesela prawosławne) .Repertuar jest ciągle wzbogacany o nowe utwory.Dołożymy wszelkich starań, aby wasze wesele było wyjątkowe.Istniejemy na rynku od wielu lat,oddając się w nasze ręce otrzymujecie gwarancje stuprocentowego zadowolenia. Muzyka jest naszą pasją ,dlatego oprócz serca w każdą imprezę wkładamy też duszę . Gramy na profesjonalnym sprzęcie renomowanych amerykańskich firm(Electro Voice,BOSE, MACKIE), co zapewnia klarowny dźwięk nawet w trudnej akustycznie sali . Dysponujemy własnym oświetleniem scenicznym. Posiadamy własny transport BUS - co zapewnia nam szybkie przemieszczanie się po kraju . Skontaktuj się z nami, aby obejrzeć materiał video z imprezy którą prowadziliśmy . 

Studniówki

Zapewniamy kompleksową obsługę muzyczną balu studniówkowego. Współpracujemy z najlepszymi Dj-ami.
Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe


Koncerty

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Do każdego konceru podchodzimy indywidualnie.Nie znajdziecie u nas rutyny,ani oklepanych zwrotów.Przekonaj się!Zapraszamy na nasze koncerty!Gramy na terenie całego kraju!

Festyny,Dożynki,Dni miejscowości,Nagłośnienie imprez

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Gramy festyny,imprezy firmowe,dożynki,dni miejscowości oraz inne imprezy plenerowe na terenie całego kraju.Wzbogacimy imprezę godzinnym koncertem,a zakończymy zabawą.Pomożemy w zamówieniu,oraz wyborze gwiazdy wieczoru.Istnieje możliwość zamówienia sceny,profesjonalnego nagłośnienia oraz oświetlenia.