Wesela


Jesteśmy zespołem z charyzmą i mocą :) Prowadzimy wesela w energicznym i nowoczesnym stylu. Nie trzymamy się schematów minionej epoki :) Dzięki żywiołowości scenicznej opartej na bezpośrednim kontakcie z publicznością zdobyliśmy uznanie na terenie całego kraju, co potwierdza fakt iż muzyka łączy ludzi :) Naszą domeną jest maksimum muzyki&minimum przerw ( ograniczamy się tylko do gorących dań). Naszym celem jest zapewnienie Państwu doskonałej zabawy oraz dostarczenie niezapomnianych wrażeń. Poprowadzimy Wasze wesele tak, że na długo pozostanie Wam w pamięci. Nie znajdziecie u nas rutyny, do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie. Dobieramy repertuar do danej sytuacji, oraz gośći. Gramy muzykę trzech pokoleń : Muzyka taneczna,zagraniczna,biesiadna,cygańska,białoruska      ( wesela prawosławne). Repertuar jest ciągle wzbogacanyo nowe utwory. Dołożymy wszelkich starań, aby wasze wesele było wyjatkowe. Istniejemy na rynku od wielu lat, oddając się w nasze ręce otrzymujecie gwarancję stuprocentowego zadowolenia. Muzyka jest nasza pasją, dlatego oprócz serca w każdą imprezę wkładamy też duszę. Gramy na profesjonalnym sprzęcie renomowanych amerykańskich firm (Electro Voice,BOSE,MACKIE), co zapewnia klarowny dźwięk nawet w trudnej akustycznie sali. Dysponujemy własnym oświetleniem scenicznym. Posiadamy własny transport BUS - zapewnia nam szybkie przemieszczanie się po kraju.
 

Studniówki

Zapewniamy kompleksową obsługę muzyczną balu studniówkowego. Współpracujemy z najlepszymi Dj-ami.
Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe


Koncerty

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Do każdego konceru podchodzimy indywidualnie.Nie znajdziecie u nas rutyny,ani oklepanych zwrotów.Przekonaj się!Zapraszamy na nasze koncerty!Gramy na terenie całego kraju!

Festyny,Dożynki,Dni miejscowości,Nagłośnienie imprez

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Gramy festyny,imprezy firmowe,dożynki,dni miejscowości oraz inne imprezy plenerowe na terenie całego kraju.Wzbogacimy imprezę godzinnym koncertem,a zakończymy zabawą.Pomożemy w zamówieniu,oraz wyborze gwiazdy wieczoru.Istnieje możliwość zamówienia sceny,profesjonalnego nagłośnienia oraz oświetlenia.